ODBORNÉ PORADENSTVÍ V PROBLEMATICE
ČERPÁNÍ DOTAČNÍCH ZDROJŮ
SLUŽBY
CENÍK
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
Přihlásit

Školení a semináře

Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti, proto jsme se rozhodli rozšířit portfolio našich služeb o školení a semináře.
Zaměřujeme se na problematiku, se kterou se v naší praxi denně setkáváme a naše školení a semináře mají velmi konkrétní náplň bez zbytečného teoretizování a počet účastníků je záměrně omezen. Přednášejícími a školiteli jsou zpracovatelé projektů a zástupci implementačních struktur jednotlivých operačních programů.

Chcete-li si zpracovat projekt spolufinancovaný ze Strukturálních fondů sami, nebo chcete-li si prohloubit své znalosti v přípravě a řízení projektů, zúčastněte se některého z našich školení a seminářů:

  • Školení „Zdroje financování mého projektu“ – získáte kompletní přehled o současných možnostech financování Vašich projektů z nových operačních programů i národních zdrojů ČR a dozvíte se, jaké podmínky musíte splňovat, abyste se těchto programů mohli zúčastnit.
  • Seminář „Příprava a zpracování mého projektu“ – formou interaktivního workshopu se s Vámi podělíme o zkušenosti z praxe, společně projdeme všechny fáze projektové přípravy od konkretizace projektového záměru, až po zpracování žádosti o spolufinancování projektu včetně všech povinných příloh.
  • Seminář „Realizace mého projektu“ – úspěchem žádostí o spolufinancování projektu teprve vše začíná, naučte se proto správně organizovat zadávací řízení podle zákona, zpracovávat monitorovací a závěrečné zprávy a finančně řídit Váš projekt.

Tyto kurzy organizujeme v nepravidelných termínech, které zveřejňujeme na našich webových stránkách. V současné době není vypsán žádný termín. V případě zájmu o vyškolení ve zmiňovaných oblastech se obraťte přímo na nás.

Potřebujete vyškolit své zaměstnance pro konkrétní úkoly týkající se dotačního managementu?
Pro Vaši organizaci připravíme školení na míru, které bude reflektovat Vaše potřeby.
Obraťte se na nás, připravíme Vám konkrétní nabídku.